Вази, лампадки, шари

В цьому розділі пропонуємо вироби з граніту, які знайшли своє застосування на відкритих паркових і садових площах, для прикраси мостів і сходів, для ландшафтного дизайну, для використання декорування всередині і зовні приміщень. Завдяки цьому природному матеріалу вироби чудово протидіють, відповідно до різних факторів навколишнього середовища і тому немає необхідності в їх особливому обслуговуванні.

Гранітні вази належать до практичним і декоративним виробам. Завдяки природним властивостям граніту вони мають дуже рідкісні і неповторні візерунки, що надає гранітним виробам модний і стильний дизайн. Гранітні вази знайшли своє застосування в декоруванні меморіальних комплексів і ритуальних пам’ятників. Величезне застосування вони знайшли і в дизайні інтер’єрів, всередині приміщень і офісів, і звичайно в ландшафтному дизайні.

Кулі з граніту, як деталі або компоненти декору знайшли своє застосування і стали неповторним доповненням в інтер’єрі.

Балясини з граніту в основному мають застосування для прикраси і міцності сходових прольотів, але їх можна також використовувати для поділу простору, як усередині приміщень, так і зовні. Прикладом може бути огорожу місця для відпочинку в саду або заміна балконного огородження. Балясини з граніту мають перевагу в порівнянні з залізними або бетонними виробами, через свою довговічності і міцності, вони не бояться ніяких катаклізмів навколишнього середовища.

Тому завдяки своїй природності і унікальності вази, кулі, балясини та інші вироби з гранітних порід надають красу і витонченість будь-яким архітектурним будівлям.