Гранітна плитка

Плитка гранітна – це не тільки довговічний і міцний матеріал, але і красиве рішення для облицювання різноманітних приміщень. Гранітна плитка чудово буде виглядати в кухні, вітальні або ванній кімнаті. Вона добре поєднується з різними елементами інтер’єру, що дозволяє використовувати її в приміщеннях, оформлених у різних стилях. Стіни і підлога з гранітної плитки виглядають стильно і багато. Гранітна плитка не вимагає особливого догляду і відрізняється тривалим терміном служби.

У граніту чудові фізико-механічні властивості, його зручно обробляти і використовувати. У нього висока морозостійкість і хороший рівень вологовбирання.

Якщо порівнювати гранітну плитку з рештою облицювальними матеріалами, то у неї є достатньо переваг. Насамперед – це висока зносостійкість. По-друге – це опірність стирання. Інша безумовне її перевага – краса і декоративність. Своїм естетичним виглядом привертає декоративний граніт, у якого незвичайна природна текстура. Якщо ви вирішите його використовувати, ви перетворите приміщення цілком і повністю.